(+380) 44 541 14 25

Про «Лайт Крафт»

Ви втомилися самостійно вибирати освітлення / електротехніку і керуватися не повним набором характеристик без будь-якої допомоги, коли вона так потрібна? Ви навіть не зовсім впевнені в тому, наскільки довго прослужить продукт електротехніки, так як не до кінця розумієте, що Вам потрібно або ж не до кінця впевнені в його якості.

«Лайт Крафт» - це компанія, з якою у Вас не виникне подібних питань і сумнівів. Незважаючи на те, що ми ведемо свою діяльність відносно недовго, у наших фахівців досвід роботи в цій сфері становить більше 10 років, тому ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання, і будемо супроводжувати Вас від моменту, коли Ви тільки визначаєтесь із замовленням, до установки і налаштування обладнання.

У 2015 році народилася ідея створити «Лайт Крафт» для того, щоб об'єднати досвід наших фахівців під одним дахом і максимізувати нашу користь для Вас. Протягом небагатьох років нашого існування ми з кожним днем розширюємо наш досвід та портфель продуктів і послуг для того, щоб Ви могли довіряти нашій компанії і вирішувати свої найскладніші проблеми, що стосуються електроспоживання.

Культура компанії представлена її унікальною метою, переконаннями, поведінкою і відносинами.
Наша мета прекрасно ілюструється в нашому баченні - це зміцнює то значення, яке ми надаємо нашому впливу на світ, оскільки потреба в енергії продовжує рости. Ми знаємо, що для досягнення цього бачення нам необхідно:

Відповідно до наших цінностей і прагненнь поліпшити якість життя людей і нашого навколишнього середовища, наш бренд обіцяє - ми робимо все, що має значення, - це якраз і виражає дух того, що ми робимо, і що ще більш важливо, чому ми це робимо. Робота, яку ми робимо, підвищує безпеку, надійність, ефективність і стійкість.

Якщо говорити більш детально про наші цілі, то досягнення наших цілей не стосується тільки фінансового боку, як прийнято вважати, але в й духовного. Досягнення наших духовних цілей так само важливе, як і фінансових. Ми поставили ці цілі для того, щоб об'єднати організацію навколо нашої спільної мети, навколо того, хто ми, як компанія.

Наші атрибути керівництва представляють нашу культуру і цінності. Це те, що ми очікуємо від кожного співробітника Лайт Крафт, і те, що ми вважаємо, допоможе нам продовжувати бути першими на ринку.

Наше бачення ґрунтується на наших цілях і атрибутах лідерства. Разом вони направляють кожен аспект нашого бізнесу - від людей, яких ми наймаємо, до наших продуктів і послуг, нашим діловим партнерам і клієнтам.

Ми робимо все, що має значення.

Кожен день, в усьому світі, люди залежать від технологій, транспорту, енергії і інфраструктури, щоб жити, працювати і процвітати. І компанії, які надають ці продукти і послуги, залежать від нас, щоб допомогти вирішити деякі з найскладніших електричних, гідравлічних і механічних завдань в управлінні потужністю на планеті. Тому що ми ніколи не втрачаємо з уваги те, що важливо. І наша робота - переконатися, що це працює.

Ми працюємо з передовими технологіями, що дозволить Вам йти в ногу з часом і забезпечимо Вас передовими розробками в світі освітлення і електротехніки, ознайомимо з інноваціями і порекомендуємо що підійде саме Вам.

Індивідуальний підхід і орієнтація на клієнта - це концепція нашої роботи. Більш того, де б Ви не знаходилися, ми зробимо доставку в будь-яке місце і в зручний для Вас час.

А тривале співробітництво з такими компаніями, як OSRAM, EATON, SCHREDER, DKC, GE, LUMEN, ЗЗКМ, АСКО забезпечує широкий асортимент нашої продукції, серед якого представлені такі групи, як:

У нас постійно діють акції і для кожного доступна система гнучких цін - це дозволить Вам зробити покупку з найбільш вигідними умовами. Якщо Ви хочете отримати не тільки якісний товар, але і допомогу фахівців, вигідні ціни та індивідуальний підхід, то компанія «Лайт Крафт» - то, що ви шукали!